- -20%
![](https://habitatgreece.gr/16306-large_default/ursule-h22.jpg)
Το Ursule είναι μια συλλογή σχεδίων της Floriane Jacques, σχεδιάστριας στο Habitat Design Studio. Η Floriane εμπνεύστηκε από ένα ταξίδι της στο Εθνικό Πάρκο Calanques στην περιοχή της Μασσαλίας. Αυτά τα μοτίβα παίζουν με τα οργανικά σχήματα που ο σχεδιαστής κοσμεί με τα χρώματα που είναι πιο συνηθισμένα σε αυτά τα στενά ρυάκια. Σαν μια πρόσκληση για χαλάρωση στη ζέστη του μεσογειακού καλοκαιριού. Το πήλινο αγγείο Ursule ύψους 21 cm είναι διακοσμημένο με μπλε, πράσινες και γκρι ρίγες. Αυτό το βάζο είναι εξ ολοκλήρου ζωγραφισμένο στο χέρι. Θα διακοσμήσει το εσωτερικό σας, ενώ θα αναδείξει τις ανθοσυνθέσεις σας. Περιορισμένη έκδοση 250 τεμαχίων
Χαρακτηριστικά